Sıkça Sorulanlar

Oksijen Anaokulu
Çocuğumla gün içerisinde nasıl vakit geçiriyor sunuz?

Detaylar için tıklayınız…

Okul servisiniz var mı ?

Okul servisimiz mevcuttur.

Çocuğum doğal ürünler ile mi besleniyor?

Temel beslenmeyi oluşturan yaş sebze, meyve, yoğurt, yumurta, tereyağı, peynir, süt, un, salça gibi birçok ürün Antalya, Elmalı ilçesindeki kurucumuzun bahçesinden gelmektedir.

Diğer okullardan sizi ayıran özellik nedir ?

Montessori eğitimini birçok kurum vermektedir. Bunun yanında montessori ve bilingual(çift dilde eğitim) eğitim sistemini de uygulayan bazı kurumlar mevcuttur. Fakat hem montessori hem bilingual eğitim sisteminin yanında çocukların bireysel özelliklerini keşfetmesini ve geliştirmesini sağlayan atölye (ahşap, lego, mutfak, kum atölyeleri) sistemini de bilinçli olarak uygulayan bir okuluz.

Neden sizi tercih etmeliyim ?

Montessori eğitim sistemi temeliyle yetişen çocuklarımızda pratik hayat becerilerinin gelişmesinin yanı sıra kendini ifade edebilen, çevresi ve dünya ile ilgili bilgiye sahip olabilen bireyler yetiştiriyoruz.

Yabancı dil eğitimi var mı ?

3 yaşından itibaren yarım gün montessori eğitiminden sonra yarım gün de ingilizce yabancı dil eğitimi bulunmaktadır.

Aile danışmanlığı desteği veriyor musunuz ?

Evet veriyoruz.Detaylı bilgi için bizi arayın.

Her yaş için sınıflar ayrı mı ?

Çocuklarda “ay” kavramının çok farklı davranış gelişimleri gösterdiğinin bilincinde olmamız nedeniyle 6 aylık periyodlar halinde öğrenci grupları oluşturularak sınıflar belirlenmektedir.

Fiyat politikanız nedir ?

Tüm gün, yarım gün veya 3 gün gibi farklı kategorilerde öğrenci kayıtlarımız mevcuttur. Bu nedenle fiyatlar değişim göstermektedir. Aylık ödemelerde kayıt esnasında peşin ödeme alınmaktadır. Yıllık ödeme yapmak isteyenler için de %10 indirim yapılmaktadır. 

Pin It on Pinterest

Shares

Şimdi Paylaş

Bu iletiyi arkadaşlarınla ​​paylaş!