YAŞ GRUPLARI

ÇOCUĞUMUZ HANGİ YAŞTA ?

2,5 YAŞ

Öncelikle öğretmenlerimiz ile birlikte güne kahvaltı ile başlarlar.Sabah sporu ve sonrasında velilerimize dağıttığımız aylık bültenimiz ingilizce öğretmenimiz eşliğinde saat 12:00 a kadar uygulanır.Öğlen yemeği ve sonrasında çocuğun gelişimi için gerekli olan uyku saatimizdir.Uyku saatimiz bittiğinde ikindi kahvaltımız ile gün devam eder.Sonrasında ise montessori eğitim programımız başlar.Haftanın belirli günlerinde yoga ,drama ve orff eğitimimiz verilmektedir.Haftanın 3 günü atölye derslerimiz yapılır.

Havanın uygunluğuna göre 45 dk bahçe oyun saatimiz vardır.

3 YAŞ

Öncelikle öğretmenlerimiz ile birlikte güne kahvaltı ile başlarlar.Sabah sporu ve sonrasında velilerimize dağıttığımız aylık bültenimiz ingilizce öğretmenimiz eşliğinde saat 12:00 a kadar uygulanır.Öğlen yemeği ve sonrasında çocuğun gelişimi için gerekli olan uyku saatimizdir.Uyku saatimiz bittiğinde ikindi kahvaltımız ile gün devam eder.Sonrasında ise montessori eğitim programımız başlar.Haftanın belirli günlerinde yoga ,drama ve orff eğitimimiz verilmektedir.Hatanın 3 günü atölye derslerimiz yapılır.

Havanın uygunluğuna göre 45 dk bahçe oyun saatimiz vardır.

4 YAŞ

Öncelikle öğretmenlerimiz ile birlikte güne kahvaltı ile başlarlar.Spor salonumuzda sabah sporunu yaparlar.Sonrasında Montessori sınıflarında eğitimleri devam eder.Velilerimize aylık bültenleri verilir.Öğlen yemeğinden sonra enerjilerini kullanmayı öğrenmeleri için bahçe saatimiz başlar.Gün ingilizce öğretmenleri ile  birlikte devam eder.İkindi kahvaltısı yapılır ve sonrasında atölye dersleri ile gün tamamlanır.

5 YAŞ

Öncelikle öğretmenlerimiz ile birlikte güne kahvaltı ile başlarlar. Spor salonumuzda sabah sporunu yaparlar. Sonrasında Montessori sınıflarında eğitimleri devam eder. Velilerimize aylık bültenleri verilir. Öğlen yemeğinden sonra enerjilerini kullanmayı öğrenmeleri için bahçe saatimiz başlar. Gün ingilizce öğretmenleri ile  birlikte devam eder. İkindi kahvaltısı yapılır ve sonrasında atölye dersleri ile gün tamamlanır.

6 YAŞ

Öncelikle öğretmenlerimiz ile birlikte güne kahvaltı ile başlarlar. Spor salonumuzda sabah sporunu yaparlar. Sonrasında Montessori sınıflarında eğitimleri devam eder.

Velilerimize aylık bültenleri verilir. Öğlen yemeğinden sonra enerjilerini kullanmayı öğrenmeleri için bahçe saatimiz başlar.
Gün ingilizce öğretmenleri ile  birlikte devam eder. İkindi kahvaltısı yapılır ve sonrasında atölye dersleri ile gün tamamlanır.

6 yaş grubumuzda Montessorinin ana temel eğitimi ile birlikte İlkokula hazırlık  yapılır.

Sizleri okulumuza davet ediyoruz

Okulumuz ve eğitimimiz hakkında bilgi ve miniklerimizin enerjisini sıcak bir kahve eşliğinde deneyimlemeniz için bekliyoruz..

Donec sollicitudin molestie malesuada. Nulla porttitor accumsan tincidunt. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus.
Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neque, auctor sit amet aliquam vel, ullamcorper sit amet ligula. Curabitur aliquet.

Pin It on Pinterest

Shares

Şimdi Paylaş

Bu iletiyi arkadaşlarınla ​​paylaş!